TECRA TECRA 530 Power AC Adapter 15V 5A 75W TOSHIBA15V5A75W-6.0x3.0mm-TYPE-B
Qty.
  • Item Name:NewTOSHIBA15V5A75W-6.0x3.0mm-TYPE-B
  • InPut:100V-240V~1.1A(1,1)A-0.6A(0,6A) 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 15V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 75W
  • Adapter Plug Size: 6.0x3.0mm
  • Weight( Adapter only ) :166g
  • Dimension( L x W x H ):127.00 x 50.90 x 30.90mm
  • Package:
    1 x TOSHIBA15V5A75W-6.0x3.0mm-TYPE-B Laptop AC Adapter