TARGUS TARGUS USB 3.0 SUPERSPEED DOCK Power AC Adapter 5V 6.5A 32.5W PEC5V6.5A32.5W-4pin
Qty.
  • Item Name:NewPEC5V6.5A32.5W-4pin
  • InPut:100-240V~50-60Hz 1.5A
  • Adapter Output Voltage: 5V
  • Adapter Output Current: 6.5A
  • Adapter Power: 32.5W
  • Adapter Plug Size: 4pinmm
  • Weight( Adapter only ) :293g
  • Dimension( L x W x H ):108.9 x 46.7 x 31.6mm