TARGUS DOCKING STATION DOCK430 Power AC Adapter 20V 6.75A 135W CHICONY20V6.75A135W-7.4x5
Qty.
TARGUS DOCKING STATION DOCK430 Power AC Adapter 20V 6.75A 135W CHICONY20V6.75A135W-7.4x5.0mm
  • Item Name:NewCHICONY20V6.75A135W-7.4x5.0mm
  • InPut:100-240V ~1.8A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 6.75A
  • Adapter Power: 135W
  • Adapter Plug Size: 7.4 x 5.0mm
  • Adapter Tip Mote: 1 pin in center
  • Weight( Adapter only ) :480g
  • Dimension( L x W x H ):145.30 x 65.60 x 29.70mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CHICONY20V6.75A135W-7.4x5.0mm Laptop AC Adapter