SYNOLOGY DS218PLAY Power AC Adapter 12V 7.5A 90W CWT12V7.5A90W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewCWT12V7.5A90W-4PIN
  • InPut:100-240V-50-60Hz 1.5A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 7.5A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Tip Mote: 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :430g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Round with 4 Pin, Top , Bottom -