SYNCMASTER 150MP Power AC Adapter 12V 5A 60W SAMSUNG12V5A60W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewSAMSUNG12V5A60W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~1.0-0.5A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Adapter Tip Mote: just a hole in center
  • Weight( Adapter only ) :201g
  • Dimension( L x W x H ):119.70 x 62.60 34.20mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x SAMSUNG12V5A60W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter