SWITCHING MYX-1203000 Power AC Adapter 12V 3A 36W SWITCHING12V3A36W-3.5x1.3mm
Qty.
  • Item Name:NewSWITCHING12V3A36W-3.5x1.3mm
  • InPut:100-240V 50-60Hz 1.A Max
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 3A
  • Adapter Power: 36W
  • Adapter Plug Size: 3.5 x 1.35mm
  • Weight( Adapter only ) :170g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x SWITCHING12V3A36W-3.5x1.3mm Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    MYX-1203000 AC Adapter,
    • Model:
      [SWITCHING MYX-1203000 Power AC A]
    • 9444 Units in Stock
    SWITCHING MYX-1203000 Power AC Adapter 12V 3A 36W SWITCHING12V3A36W-3.5x1.3mm Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the SWITCHING MYX-1203000 Power AC Adapter 12V 3A 36W SWITCHING12V3A36W-3.5x1.3mm adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the SWITCHING MYX-1203000 Power AC Adapter 12V 3A 36W SWITCHING12V3A36W-3.5x1.3mm AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.