SURFACE PA-1240-07MX Power AC Adapter 12V 2A 24W LITEON12V2A-ENGINEERING-US
Qty.
  • Item Name:NewLITEON12V2A-ENGINEERING-US
  • InPut:100-240V Vac 47-63Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 24W
  • Weight( Adapter only ) :127g
  • Dimension( L x W x H ):66x46x29mm