SHURE MXA910 Power AC Adapter 54V 0.65A 35W HUAWEI54V0.65A-POE35-54A
Qty.
  • Item Name:NewHUAWEI54V0.65A-POE35-54A
  • InPut:100-240V 50-60Hz,1.0A Max
  • Adapter Output Voltage: 54V
  • Adapter Output Current: 0.65A
  • Adapter Power: 35W
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x HUAWEI54V0.65A-POE35-54A Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    POE35-54A AC Adapter, UE-POE-35 AC Adapter,
    • Model:
      [SHURE MXA910 Power AC Adapter 54]
    • 9444 Units in Stock
    SHURE MXA910 Power AC Adapter 54V 0.65A 35W HUAWEI54V0.65A-POE35-54A Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the SHURE MXA910 Power AC Adapter 54V 0.65A 35W HUAWEI54V0.65A-POE35-54A adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the SHURE MXA910 Power AC Adapter 54V 0.65A 35W HUAWEI54V0.65A-POE35-54A AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.