SAGEMCOM 191262942 Power AC Adapter 12V 2A 24W SAGEMCOM12V2A24W-5.5x2.1mm-UK
Qty.
  • Item Name:NewSAGEMCOM12V2A24W-5.5x2.1mm-UK
  • InPut:200-240V-50/60Hz 0.6A Max
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 24W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.1mm
  • Weight( Adapter only ) :160g
  • Dimension( L x W x H ):85.10 x 52.10 x 31.10mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x SAGEMCOM12V2A24W-5.5x2.1mm-UK Laptop AC Adapter