RESMED 380005 Power AC Adapter 24V 0.83A 20W RESMED24V0.83A20W-Rectangle-AU
Qty.
  • Item Name:NewRESMED24V0.83A20W-Rectangle-AU
  • InPut:100-240V~50-60或者0.5-0.3A115V~400Hz 0.4A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 0.83A
  • Adapter Power: 20W
  • Adapter Tip Mote: Rectangle
  • Weight( Adapter only ) :210g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x RESMED24V0.83A20W-Rectangle-AU Laptop AC Adapter
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    380005 AC Adapter, 380005 IP22 AC Adapter, 5000037883 AC Adapter,
    • Model:
      [RESMED 380005 Power AC Adapter 2]
    • 9444 Units in Stock
    RESMED 380005 Power AC Adapter 24V 0.83A 20W RESMED24V0.83A20W-Rectangle-AU Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the RESMED 380005 Power AC Adapter 24V 0.83A 20W RESMED24V0.83A20W-Rectangle-AU adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the RESMED 380005 Power AC Adapter 24V 0.83A 20W RESMED24V0.83A20W-Rectangle-AU AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.