RESMED 24V 3.75A AC/DC Adapter RESMED24V3.75A90W-Rectangle
Qty.
  • Item Name:NewRESMED24V3.75A90W-Rectangle
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 3.75A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Tip Note: Rectangle
  • Weight( Adapter only ) :410g
  • Dimension( L x W x H ):131.80 x 65.10 x 32.80mm
  • Note:Less Than 10 Pics In Stock.
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x RESMED24V3.75A90W-Rectangle Laptop AC Adapter
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [RESMED 24V 3.75A AC/DC Adapter ]
    • 9444 Units in Stock
    RESMED 24V 3.75A AC/DC Adapter RESMED24V3.75A90W-Rectangle Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the RESMED 24V 3.75A AC/DC Adapter RESMED24V3.75A90W-Rectangle adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the RESMED 24V 3.75A AC/DC Adapter RESMED24V3.75A90W-Rectangle AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.