replacement Power adapter 15v 2A for SHF1500200U1BA Gear4 Ipod Docking Station
Qty.
  • Item Number:NewLIPMAN15V2A30W-5.5x2.5mm
  • InPut):100-240V~50/60Hz 0.8A
  • Adapter Output Voltage: 15V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 30W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :240g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package Inc.
    -1 x AC Adapter
    -1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • Compatible Part Numbers:
    TRF00058 AC Adapter,
    Fit Machine Model:
    Lipman
    LIPMAN: SHF1500200U1BA GEAR4 IPOD DOCKING STATION,
    SPEAKER: ANGRY BIRD SPEAKER.
    • Model:
      [replacement Power adapter 15v 2A]
    • 8921 Units in Stock
    replacement Power adapter 15v 2A for SHF1500200U1BA Gear4 Ipod Docking Station Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the replacement Power adapter 15v 2A for SHF1500200U1BA Gear4 Ipod Docking Station adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the replacement Power adapter 15v 2A for SHF1500200U1BA Gear4 Ipod Docking Station AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.