PROTECH POS PS5001 Power AC Adapter 24V 6.25A 150W FSP24V6.25A150W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewFSP24V6.25A150W-4PIN
  • InPut:100-240V~ 2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 6.25A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Tip Mote: 4Pin
  • Weight( Adapter only ) :685g
  • Dimension( L x W x H ):171.30 x 72.40 x 40.10mm