POLYCOM 24V 0.5A AC/DC Adapter POLYCOM24V0.5A12W-5.5x2.1mm-TB
Qty.
  • Item Name:NewPOLYCOM24V0.5A12W-5.5x2.1mm-TB
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 0.5A
  • Adapter Power: 12W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.1mm
  • Weight( Adapter only ) :100g
  • Note:Output 24v 500mA
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x POLYCOM24V0.5A12W-5.5x2.1mm-TB Laptop AC Adapter
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    1465-42340-001 AC Adapter, SPS-12-015-240 AC Adapter,
    • Model:
      [POLYCOM 24V 0.5A AC/DC Adapter ]
    • 9444 Units in Stock
    POLYCOM 24V 0.5A AC/DC Adapter POLYCOM24V0.5A12W-5.5x2.1mm-TB Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the POLYCOM 24V 0.5A AC/DC Adapter POLYCOM24V0.5A12W-5.5x2.1mm-TB adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the POLYCOM 24V 0.5A AC/DC Adapter POLYCOM24V0.5A12W-5.5x2.1mm-TB AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.