PIONEER MAW-EM55 POS SYSTEM Power AC Adapter 24V 6.25A 150W FSP24V6.25A150W-4PIN-LARN
Qty.
  • Item Name:NewFSP24V6.25A150W-4PIN-LARN
  • InPut:100-240V-2.0A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 6.25A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Tip Mote: 4 Pin