PELOTON FSP065-APDC8R01 Power AC Adapter 20V 3.25A 65W PELOTON20V3.25A65W-Type-c-bike
Qty.
  • Item Name:NewPELOTON20V3.25A65W-Type-c-bike
  • InPut:100-240v~ 50-60Hz 1.7A
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 3.25A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Tip Mote: Type C
  • Weight( Adapter only ) :245g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Out Put: 5.0V/3.0A 15.0W, 9.0V/3.0A 27.0W, 15.0V/3.0A 45.0W, 20v/3.25A 65.0W Max