PANASONIC PNLV6506S Power AC Adapter 16V 2.5A 40W PANASONIC16V2.5A40W-6.5x4.0mm
Qty.
  • Item Name:NewPANASONIC16V2.5A40W-6.5x4.0mm
  • InPut:100~240V~1.2-06.A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 16V
  • Adapter Output Current: 2.5A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Plug Size: 6.5 x 4.0mm
  • Weight( Adapter only ) :306g
  • Dimension( L x W x H ):115.56 x 64.06 x 34.42mm
  • Package:
    1 x PANASONIC16V2.5A40W-6.5x4.0mm Laptop AC Adapter