PANASONIC PGLV1010 Power AC Adapter 9V 2.7A 24W PANASONIC9V2.7A24W-4.8x1.7mm-B
Qty.
  • Item Name:NewPANASONIC9V2.7A24W-4.8x1.7mm-B
  • InPut:100-240 V ~0.6~0.4A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 9V
  • Adapter Output Current: 2.7A
  • Adapter Power: 24W
  • Adapter Plug Size: 4.8 x 1.7mm
  • Weight( Adapter only ) :270g
  • Dimension( L x W x H ):124.50 x 60.30 x 27.80mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Apperance New Grade > 95% ( Brand new = 100% )
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x PANASONIC9V2.7A24W-4.8x1.7mm-B Laptop AC Adapter