PANASONIC CF-W7 Power AC Adapter 16V 4.06A 65W PANASONIC16V4.06A65W-5.5x2.5mm-B
Qty.
  • Item Name:NewPANASONIC16V4.06A65W-5.5x2.5mm-B
  • InPut:100-240V 1.6-0.9A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 16V
  • Adapter Output Current: 4.06A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:White Font Black Background Label.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x PANASONIC16V4.06A65W-5.5x2.5mm-B Laptop AC Adapter