PANASONIC CF-AA6502A2S Power AC Adapter 15.6V 5A 78W PANASONIC15.6V5.0A78W-6.5x4.4mm
Qty.
  • Item Name:NewPANASONIC15.6V5.0A78W-6.5x4.4mm
  • InPut:100-240V 1.2A-0.6A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 15.6V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 78W
  • Adapter Plug Size: 6.5 x 4.4mm
  • Adapter Tip Mote: 1 pin in the tip center
  • Weight( Adapter only ) :396g
  • Dimension( L x W x H ):139.80 x 56.30 x 28.80mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Output 15.6V 5.0A
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x PANASONIC15.6V5.0A78W-6.5x4.4mm Laptop AC Adapter