PANASONIC CF-AA62J2C M5 Power AC Adapter 16V 2.8A 45W PANASONIC16V2.8A-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewPANASONIC16V2.8A-5.5x2.5mm
  • Adapter Output Voltage: 16V
  • Adapter Output Current: 2.8A
  • Adapter Power: 45W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :250g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x PANASONIC16V2.8A-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter