PANASONIC CF-AA1639M Power AC Adapter 15.6V 3.85A 60W PANASONIC15.6V3.85A60W-5.5x3.0mm
Qty.
  • Item Name:NewPANASONIC15.6V3.85A60W-5.5x3.0mm
  • InPut:100-240V~1.5A-0.7A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 15.6V
  • Adapter Output Current: 3.85A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 5.5x3.0mm
  • Weight( Adapter only ) :335g
  • Dimension( L x W x H ):110.60 x 62.90 x 31.30mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:USED, not new adapter, tested OK
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x PANASONIC15.6V3.85A60W-5.5x3.0mm Laptop AC Adapter