PANASONIC 15.1V 3.33A AC/DC Adapter PANASONIC15.1V3.33A50W-CENTER-PIN
Qty.
  • Item Name:NewPANASONIC15.1V3.33A50W-CENTER-PIN
  • Adapter Output Voltage: 15.1V
  • Adapter Output Current: 3.33A
  • Adapter Power: 50W
  • Adapter Plug Size: 6.5 x 4.4mm
  • Adapter Tip Note: Center Pin
  • Weight( Adapter only ) :242g
  • Dimension( L x W x H ):99.60 x 49.70 x 27.20mm