Original EMERSON Network Power AD12024N5L 2450120W 005 AC Power Adapter
Qty.
  • Item Number:NewEMERSON24V5A120W-5.5x2.5mm
  • InPut):100-240V~2.0A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :390g
  • Dimension( L x W x H ):148.9 x 79.9 x 44.5mm