Original Cisco ADS0361-U120300 Netzteil 12V 3A Power Supply Adapter
Qty.
  • Item Number:NewCISCO12V3A36W-5.5x2.1mm
  • InPut):100-240V~50-60Hz 1.0A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 3A
  • Adapter Power: 36W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.1mm
  • Weight( Adapter only ) :140g
  • Dimension( L x W x H ):83.9 x 44.8 x 27.9mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package Inc.
    -1 x AC Adapter
    -1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • Compatible Part Numbers:
    ADS0360-U120300 AC Adapter, ADS0361-U120300 AC Adapter,
    Fit Machine Model:
    Cisco
    CISCO: 8742.
    • Model:
      [Original Cisco ADS0361-U120300 N]
    • 8921 Units in Stock
    Original Cisco ADS0361-U120300 Netzteil 12V 3A Power Supply Adapter Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the Original Cisco ADS0361-U120300 Netzteil 12V 3A Power Supply Adapter adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the Original Cisco ADS0361-U120300 Netzteil 12V 3A Power Supply Adapter AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.