OCTANE LATERAL X Power AC Adapter 12V 12.5A 150W FSP12V12.5A150W-4PIN-LFRZ
Qty.
  • Item Name:NewFSP12V12.5A150W-4PIN-LFRZ
  • InPut:100-240~, 2.0A, 50-60H
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 12.5A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Tip Mote: 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :690g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:FSP 12v 12.5A power supply have many type, please note this adapter 4-pin output polarity.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP12V12.5A150W-4PIN-LFRZ Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    FSP150-AHAN1 AC Adapter,
    • Model:
      [OCTANE LATERAL X Power AC Adapte]
    • 9444 Units in Stock
    OCTANE LATERAL X Power AC Adapter 12V 12.5A 150W FSP12V12.5A150W-4PIN-LFRZ Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the OCTANE LATERAL X Power AC Adapter 12V 12.5A 150W FSP12V12.5A150W-4PIN-LFRZ adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the OCTANE LATERAL X Power AC Adapter 12V 12.5A 150W FSP12V12.5A150W-4PIN-LFRZ AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.