NORTEL I2007 IP PHONES Power AC Adapter 48V 0.52A 25W FSP48V0.52A25W-5.5x2.1mm
Qty.
  • Item Name:NewFSP48V0.52A25W-5.5x2.1mm
  • InPut:100-240V~,0.7A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 48V
  • Adapter Output Current: 0.52A
  • Adapter Power: 25W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.1mm
  • Weight( Adapter only ) :196g
  • Dimension( L x W x H ):84.80 x 50.00 x 32.50mm