New MU12AC120100-B2 12V 1A 12W Adapter for Cisco ATA187 UC Analog Telephone Adapter
Qty.
  • Item Number:NewITE12V1A12W-5.5x2.5mm-UK
  • InPut):100-240V 50-60Hz~0.5A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 1A
  • Adapter Power: 12W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :110g
  • Dimension( L x W x H ):70.11 x 51.90 x 32.80mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package Inc.
    -1 x AC Adapter
  • Compatible Part Numbers:
    MU12AC120100-B2 AC Adapter, F12W-120100SPAC AC Adapter,
    Fit Machine Model:
    Cisco
    CISCO: ATA187,
    PHILIPS: PHILPS TABLE LAMP LED, ELECTRONIC CONTROL DEVICE.
    • Model:
      [New MU12AC120100-B2 12V 1A 12W A]
    • 8921 Units in Stock
    New MU12AC120100-B2 12V 1A 12W Adapter for Cisco ATA187 UC Analog Telephone Adapter Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the New MU12AC120100-B2 12V 1A 12W Adapter for Cisco ATA187 UC Analog Telephone Adapter adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the New MU12AC120100-B2 12V 1A 12W Adapter for Cisco ATA187 UC Analog Telephone Adapter AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.