NEC PC-HZ650BAS Power AC Adapter 20V 2.25A 45W NEC20V2.25A45W-rectangle
Qty.
  • Item Name:NewNEC20V2.25A45W-rectangle
  • InPut:100-240V~1.2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 2.25A
  • Adapter Power: 45W
  • Adapter Tip Mote: rectangle With a pin in center
  • Weight( Adapter only ) :175g
  • Dimension( L x W x H ):93.70 x 40.80 x 29.40mm