NEC 12V 4A AC/DC Adapter NEC12V4A48W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewNEC12V4A48W-5.5x2.5mm
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 4A
  • Adapter Power: 48W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Adapter Tip Note:
  • Weight( Adapter only ) :220g
  • Dimension( L x W x H ):117.29 x 62.14 x 34.75mm
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x NEC12V4A48W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter