MYSTISA POCKET DRILL Power AC Adapter 30V 2A 60W ITE30V2A60W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewITE30V2A60W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~1.8A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 30V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :215g
  • Dimension( L x W x H ):113.94 x 49.62 x 30.08mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x ITE30V2A60W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [MYSTISA POCKET DRILL Power AC Ad]
    • 9444 Units in Stock
    MYSTISA POCKET DRILL Power AC Adapter 30V 2A 60W ITE30V2A60W-5.5x2.5mm Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the MYSTISA POCKET DRILL Power AC Adapter 30V 2A 60W ITE30V2A60W-5.5x2.5mm adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the MYSTISA POCKET DRILL Power AC Adapter 30V 2A 60W ITE30V2A60W-5.5x2.5mm AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.