MSI U123 Power AC Adapter 20V 3.25A 65W SIEMENS20V3.25A65W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewSIEMENS20V3.25A65W-5.5x2.5mm
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 3.25A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Plug Size: 5.5X2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :220g
  • Dimension( L x W x H ):113 x 48 x 31mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x SIEMENS20V3.25A65W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter