MSI M2010 Power AC Adapter 19.5V 7.7A 150W DELTA19.5V7.7A150W-7.4x5.0mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA19.5V7.7A150W-7.4x5.0mm
  • InPut:100-240V~2.5A 50/60 Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 7.7A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Plug Size: 7.4 x 5.0mm
  • Weight( Adapter only ) :590g
  • Dimension( L x W x H ):168 x 88 x 41mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA19.5V7.7A150W-7.4x5.0mm Laptop AC Adapter