MSI GT80 2QE(TITAN SLI)-241TH Power AC Adapter 19.5V 16.9A 330W DELTA19.5V16.9A330W-4hol
Qty.
MSI GT80 2QE(TITAN SLI)-241TH Power AC Adapter 19.5V 16.9A 330W DELTA19.5V16.9A330W-4holes
  • Item Name:NewDELTA19.5V16.9A330W-4holes
  • InPut:100-240V~4.4A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 16.9A
  • Adapter Power: 330W