MSI GT77 RTX3080TI Power AC Adapter 19.5V 16.9A 329.6W DELTA19.5V16.9A329.6W-rectangle3
Qty.
  • Item Name:NewDELTA19.5V16.9A329.6W-rectangle3
  • InPut:100-240V~ 4.4A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 16.9A
  • Adapter Power: 329.6W
  • Adapter Tip Mote: Rectangle3
  • Weight( Adapter only ) :1250g
  • Dimension( L x W x H ):200.10 x 100.10 x 43.40mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Max Power 330W
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA19.5V16.9A329.6W-rectangle3 Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    ADP-330CB B AC Adapter,
    • Model:
      [MSI GT77 RTX3080TI Power AC Adap]
    • 9444 Units in Stock
    MSI GT77 RTX3080TI Power AC Adapter 19.5V 16.9A 329.6W DELTA19.5V16.9A329.6W-rectangle3 Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the MSI GT77 RTX3080TI Power AC Adapter 19.5V 16.9A 329.6W DELTA19.5V16.9A329.6W-rectangle3 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the MSI GT77 RTX3080TI Power AC Adapter 19.5V 16.9A 329.6W DELTA19.5V16.9A329.6W-rectangle3 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.