MSI GT62VR 7RE-417CN Power AC Adapter 19.5V 11.8A 230W DELTA19.5V11.8A230W-4holes
Qty.
  • Item Name:NewDELTA19.5V11.8A230W-4holes
  • InPut:100-240V 3.2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 11.8A
  • Adapter Power: 230W