MSI GS65 STEALTH 9SF/RTX2070 Power AC Adapter 19.5V 11.8A 230W CHICONY19.5V11.8A230W-5.5
Qty.
MSI GS65 STEALTH 9SF/RTX2070 Power AC Adapter 19.5V 11.8A 230W CHICONY19.5V11.8A230W-5.5x2.5mm
  • Item Name:NewCHICONY19.5V11.8A230W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V-3.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 11.8A
  • Adapter Power: 230W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Adapter Tip Mote: 5.5 x 2.5
  • Weight( Adapter only ) :925g
  • Dimension( L x W x H ):170.8 x 86.3 x 41.5mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CHICONY19.5V11.8A230W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter