MSI GS65 Power AC Adapter 19.5V 9.23A 180W ASUS19.5V9.23A180W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewASUS19.5V9.23A180W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V 50-60Hz 2.5A
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 9.23A
  • Adapter Power: 180W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :660g
  • Dimension( L x W x H ):164.90 x 76.00 x 30.30mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Tip size is 5.5*2.5mm, NO PIN INSIDE
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x ASUS19.5V9.23A180W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter