MSI GS63VR 6RF STEALTH PRO Power AC Adapter 19.5V 9.23A 180W DELTA19.5V9.23A180W-5.5x2.5
Qty.
MSI GS63VR 6RF STEALTH PRO Power AC Adapter 19.5V 9.23A 180W DELTA19.5V9.23A180W-5.5x2.5mm
  • Item Name:NewDELTA19.5V9.23A180W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~2.34A 50/60 Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 9.23A
  • Adapter Power: 180W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :590g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA19.5V9.23A180W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter