MSI GS60 2PC-265NL Power AC Adapter 19.5V 7.7A 150W DELTA19.5V7.7A150W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA19.5V7.7A150W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~2.7A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 7.7A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :520g
  • Dimension( L x W x H ):167.3 x 81.8 x 25.6mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA19.5V7.7A150W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter