MSI GF63 THIN Power AC Adapter 20V 6A 120W DELTA20V6A120W-4.5x3.0mm-thin
Qty.
  • Item Name:NewDELTA20V6A120W-4.5x3.0mm-thin
  • InPut:100-240V~2.5A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 6A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Plug Size: 4.5 x 3.0mm
  • Adapter Tip Mote: 1 pin in center
  • Weight( Adapter only ) :360g
  • Dimension( L x W x H ):138.10 x 69.40 x 24.50mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA20V6A120W-4.5x3.0mm-thin Laptop AC Adapter