MOTOROLA XOOM MZ604 Power AC Adapter 12V 1.5A 18W MOTOROLA12V1.5A18W-2.31x0.7-US
Qty.
  • Item Name:NewMOTOROLA12V1.5A18W-2.31x0.7-US
  • InPut:100-240V~0.6A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 1.5A
  • Adapter Power: 18W
  • Adapter Plug Size: 2.31 x 0.7mm