MOTOROLA 19V 1.58A AC/DC Adapter MOTOROLA19V1.58A30W-4.0x1.5mm
Qty.
  • Item Name:NewMOTOROLA19V1.58A30W-4.0x1.5mm
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 1.58A
  • Adapter Power: 30W
  • Adapter Plug Size: 4.0 x 1.5mm
  • Weight( Adapter only ) :155g
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x MOTOROLA19V1.58A30W-4.0x1.5mm Laptop AC Adapter