MITAC PH12SI Power AC Adapter 19V 9.5A 180W HP19V9.5A180W-Central-Pin-tip
Qty.
  • Item Name:NewHP19V9.5A180W-Central-Pin-tip
  • InPut:100-240V 50~60Hz 2.25A
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 9.5A
  • Adapter Power: 180W
  • Adapter Plug Size: 7.4 x 5.0mm
  • Adapter Tip Mote: 1 Pin in center
  • Weight( Adapter only ) :570g
  • Dimension( L x W x H ):169.50 x 84.80 x 39.90mm