MICROSOFT XBOX 1 Power AC Adapter 12V 16.5A 198W MICROSOFT12V16.5A198W-200-240V-2holes
Qty.
  • Item Name:NewMICROSOFT12V16.5A198W-200-240V-2holes
  • InPut:200-240V 2.4A,50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 16.5A
  • Adapter Power: 198W