MICROSOFT X815555-003 Power AC Adapter 12V 16.5A 203W MICROSOFT12V16.5A198W-100-127V-6ho
Qty.
MICROSOFT X815555-003 Power AC Adapter 12V 16.5A 203W MICROSOFT12V16.5A198W-100-127V-6holes
  • Item Name:NewMICROSOFT12V16.5A198W-100-127V-6holes
  • InPut:100-127V~4.7A,47-63Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 16.5A
  • Adapter Power: 203W
  • Adapter Plug Size: 6holesmm
  • Weight( Adapter only ) :1142g
  • Dimension( L x W x H ):213.00 x 76.70 x 54.10mm