MICROSOFT PRO 4 Power AC Adapter 15V 4A 60W MICROSOFT15V4A60W-OEM
Qty.
  • Item Name:NewMICROSOFT15V4A60W-OEM
  • InPut:100-240V 50/60Hz~1A
  • Adapter Output Voltage: 15V
  • Adapter Output Current: 4A
  • Adapter Power: 60W
  • Weight( Adapter only ) :180g
  • Dimension( L x W x H ):92 x 51 x 25.12mm
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x MICROSOFT15V4A60W-OEM Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    1706 AC Adapter, 1735 AC Adapter, 1736 AC Adapter, 1800 AC Adapter,
    • Model:
      [MICROSOFT PRO 4 Power AC Adapter]
    • 9444 Units in Stock
    MICROSOFT PRO 4 Power AC Adapter 15V 4A 60W MICROSOFT15V4A60W-OEM Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the MICROSOFT PRO 4 Power AC Adapter 15V 4A 60W MICROSOFT15V4A60W-OEM adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the MICROSOFT PRO 4 Power AC Adapter 15V 4A 60W MICROSOFT15V4A60W-OEM AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.