MICROSOFT PRO 4 M3 CPU Power AC Adapter 15V 1.6A 24W MICROSOFT15V1.6A24W-US
Qty.
  • Item Name:NewMICROSOFT15V1.6A24W-US
  • InPut:100-240V 50/60Hz~1A
  • Adapter Output Voltage: 15V
  • Adapter Output Current: 1.6A
  • Adapter Power: 24W
  • Weight( Adapter only ) :140g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x MICROSOFT15V1.6A24W-US Laptop AC Adapter
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    1735 AC Adapter,
    • Model:
      [MICROSOFT PRO 4 M3 CPU Power AC ]
    • 9444 Units in Stock
    MICROSOFT PRO 4 M3 CPU Power AC Adapter 15V 1.6A 24W MICROSOFT15V1.6A24W-US Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the MICROSOFT PRO 4 M3 CPU Power AC Adapter 15V 1.6A 24W MICROSOFT15V1.6A24W-US adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the MICROSOFT PRO 4 M3 CPU Power AC Adapter 15V 1.6A 24W MICROSOFT15V1.6A24W-US AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.