MICROSOFT PB-2131-02MX Power AC Adapter 12V 10.83A 130W MICROSOFT12V10.83A130W-2holes
Qty.
  • Item Name:NewMICROSOFT12V10.83A130W-2holes
  • InPut:100~127V~3.7A, 47~63Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 10.83A
  • Adapter Power: 130W
  • Adapter Tip Mote: 2holes
  • Weight( Adapter only ) :523g
  • Dimension( L x W x H ):170.50 x 73.00 x 51.30mmmm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Note: Input AC:100-127V~3.7A,47-63Hz, Output:12V 10.83A, 5Vsb 1A