MICROSOFT DPSN-216BB-1A Power AC Adapter 12V 16.5A 198W MICROSOFT12V16.5A198W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewMICROSOFT12V16.5A198W-5.5x2.5mm
  • InPut:200-240V~2.7A,47-63Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 16.5A
  • Adapter Power: 198W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :1300g
  • Dimension( L x W x H ):249.80 x 80.30 x 55.60mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x MICROSOFT12V16.5A198W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter